Izjava o spletišču    //    Hišni red    //    Šolski red    //    Vzgojni načrt    //    ARHIV

Osnovna šola Grm

Novo mesto

obvestila

INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2018/2019

 

Spoštovani starši!

 

Posredujemo seznam interesnih dejavnosti OŠ Grm za šolsko leto 2018/2019. Preglejte jih skupaj z otroki in se v skladu z ostalimi otrokovimi obveznostmi, interesi in urnikom skupaj odločite, kaj bo obiskoval.

V prvi tabeli so interesne dejavnosti OŠ Grm, v drugi pa zunanja ponudba dejavnosti.

Učenci od 1. do 5. razreda se bodo prijavili s prijavnico, ki jo bodo oddali razredniku, učenci od 6. do 9. razreda pa se bodo prijavili sami pri mentorjih.

Interesna dejavnost se bo izvajala v primeru, da bo nanjo prijavljenih 12 učencev.

Interesne dejavnosti se bodo pričele v tretjem tednu septembra.

 

S spoštovanjem,

ravnateljica Zdenka Mahnič

 

 

Tabela 1: INTERESNE DEJAVNOSTI OŠ GRM

ID

Razred

Mentor

Dan

Ura

Logika

1. razred

Koncilija

sreda

7.30 - 8.15

S pravljico po svetu

1. razred

Kranjec

petek

13.30 - 14.15

Športni krožek

1. razred

Babič

četrtek

7.30 - 8.15

Glasbene igrice

1. razred

Rozman

četrtek

13.30 - 14.15

Konstruktorstvo/Lego

1. - 2. razred

Obran

sreda

13.30 - 14.15

Logika

2. razred

Krnc, Darovec

četrtek

7.30 - 8.15

Kuharski krožek

2. razred

Lazić

sreda

14.30 - 15.30

Naravoslovni poskusi

2. razred

Celan

sreda

13.30 - 14.15

Športni krožek

2. razred

Krnc

torek

13.30 - 14.15

Oblikovalni krožek

2. - 3. razred

Troha M.

sreda

13.30 - 14.15

Likovni krožek

2. - 3. razred

Strasbergar

torek

13.30 - 14.15

Otroški pevski zbor

 

 

2. – 5. razred

 

 

Koncilija, Čibej

 

 

torek (vsi)

sreda (2. r.)

četrtek (3. do 5.r.)

13.20 – 14.05

12.35 – 13.20

13.20 – 14.05

 

Logika

3. razred

Vavžik, Blatnik R.

sreda, torek

7.30 - 8.15

Konstruktorstvo/Lego

3. razred

Nograšek K.

ponedeljek

12.10 - 12.55

Igrajmo se po nemško

3. razred

Može

ponedeljek

12.10 - 12.55

Mini rokomet/fantje

3. razred

Jakše

sreda

14.55 - 15.40

Likovni krožek

3. - 4. razred

Strasbergar

sreda

13.30 - 14.15

Ročna dela

3. - 5. razred

Dragan

petek

7.30 - 8.15

Košarka/fantje

3. - 5. razred

Štokar

torek in četrtek

14.15 - 15.30

Košarka/dekleta

3. - 5. razred

Seničar, Rebernik

ponedeljek sreda

14.50 - 16.00

14.00 - 15.15

Logika

4. razred

Jakše, Šonc

ponedeljek

7.30 - 8.15

Modelarstvo

4. razred

Plut

ponedeljek

13.30 - 14.15

Gledališki krožek

4. - 5. razred

Ašič R., Komes

ponedeljek

13.30 - 14.15

Konstruktorstvo/Lego

4. - 5. razred

Smuk

torek

13.30 - 14.15

Mini rokomet/fantje

4. - 5. razred

Jakše

torek in petek

16.30 - 17.30

Vesela šola

4. - 6. razred

Šonc

petek

13.00 - 13.45

Atletika

4. - 6. razred

Križe, Cujnik

četrtek

13.45 - 14.45

Francoščina

4. - 7. razred

Veselinovič

ponedeljek

13.45 - 14.30

Logika

5. razred

Mitić

ponedeljek

13.00 - 13.45

Nogomet

5. - 7. razred

Torkar

četrtek

16.20

Prometni krožek

5. - 9. razred

Ferkolj

projektno

po pouku, sobote

Atletika/dekleta

 

 

5. - 9. razred

 

 

Križe

 

 

torek

četrtek

sobota

14.45 - 16.20

14.45 - 16.20

9.00 - 11.00

Orientalski ples

5. - 9. razred

Komes

torek

7.30 - 8.15

Likovni krožek

5. - 9. razred

Strugar

ponedeljek

13.00 - 14.30

Likovni krožek

5. - 9. razred

Strugar

torek

13.00 - 14.30

Modelarstvo

5. - 9. razred

Plut

torek

13.00 - 14.15

Eksperimentalnice

6. - 7. razred

Blatnik M.

četrtek

7.30 - 8.15

World Scholar's Cup

6. - 7. razred

Čengija

četrtek

7.30 - 8.15

Fotografski krožek

6. - 9. razred

Dović

torek ali sreda

po pouku

Angleška konverzacija

6. - 9. razred

Deržanič

Ponedeljek

7.30 - 8.15

Novinarski krožek

6. - 9. razred

Eržek

projektno

po dogovoru

Mladinski pevski zbor

 

 

6. - 9. razred

 

 

Čibej

 

 

ponedeljek

sreda (6. r.)

četrtek (7. r.)

14.05 - 14.50

13.20 - 14.05

14.05 -14.50

Odbojka

6. - 9. razred

Povž

petek

14.10. - 15.00

Grmski teater

7. - 9. razred

Stegnar

projektno

po pouku

Slepo tipkanje

7. - 9. razred

Nograšek P.

ponedeljek

7.30 - 8.15

Prva pomoč

7. - 9. razred

Zobarič

petek

13.00 - 13.45

Atletika/fantje

 

7. - 9. razred

 

Cujnik

 

ponedeljek

četrtek

14.50 – 15.35

14.50 – 15.35

World Scholar's Cup

8. - 9. razred

Čengija

sreda

7.30 - 8.15

Začetna portugalščina

8. - 9. razred

Deržanič

petek

13.00 - 13.45

 

 

Tabela 2: ZUNANJA PONUDBA DEJAVNOSTI

Folklora

 

Odbojka

1. - 7. razred

3. - 6. razred

Nograšek P., Burger

Miloš Klifara

torek

petek

16.30 - 18.00

15.00 - 16.00

KCJT

OŠ Grm

brezplačno

brezplačno

Robotki in zabavno programiranje

2. - 5. razred

RC Novo mesto

sreda

13.00 - 14.30

OŠ Grm

plačljivo

Taborništvo

2. - 5. razred

Rod gorjanskih tabornikov

petek

13.30 –

14. 30 (od 5. 10. 2018)

OŠ Grm

 brezplačno

Taborništvo

 

6. - 9. razred

Rod gorjanskih tabornikov

naknadno

določeno

(od 5. 10. 2018)

OŠ Grm

brezplačno

Tenis

1. - 5. razred

Dušan Hočevar

ponedeljek in sreda

7.30 – 8.15

OŠ Grm

brezplačno

Športna gimnastika Gimko/fantje, dekleta

1. - 3. razred

Mateja Zorko

Nina B. Gradišar

ponedeljek

13.15 -14.00

OŠ Grm

plačljivo

Ritmična gimnastika Fleksi

Ritmična gimnastika Fleksi

1. razred

2. - 6. razred

Mojca Šuštaršič

Mojca Šuštaršič

sreda

sreda

14.00-15.00

15.00 - 16.00

OŠ Grm

OŠ Grm

plačljivo

plačljivo

 

 

 

Avtorske pravice © 2008-2018 Osnovna šola Grm, Novo mesto. Obvestilo o piškotkih. Avtorji.